Hledáme pracovníka úklidu do Valašského Meziříčí a Rožnova

Jaká je náplň práce?

  • Úklid domácností.
  • Mytí oken.
  • Generální úklidy.
  • Pravidelné úklidy.
  • Doplňování materiálu a hygienických potřeb (toaletní papír, mýdlo, papírové utěrky, apod.).
  • Práce s čistícími úklidovými prostředky.

Co můžeme nabídnout?

  • Zaměstnání na DPP
  • Místo pracoviště Valašské Meziříčí a Rožnově
  • Mzda 140-160 Kč/hod.
  • Fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • Pozice je vhodná pro maminky na mateřské

Jak si Vás představujeme?

  • Vyučen.
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a zručnost je samozřejmost. Smysl pro detail.
  • Máte oči dokořán, umíte si organizovat čas a projevujete vlastní iniciativu.
  • Zkušenost s úklidem bude třešnička na dortu.
  • Vlastní automobil výhodou.
  • Pracovní doba od 8-13 hod
  • Práce 2 dny v týdnu, případně dle dohody.

Jste to Vy, koho hledáme? Pak neváhejte a zasílejte své CV, ať spolu můžeme probrat detaily. Budeme se těšit.

Kariéra

Máte zájem o pracovní pozici?
Napište nám.

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů