Dárkový poukaz

Nevíte, co nadělit blízkým pod stromeček? Darujte úklid nebo originální poukázku

Všichni to známe. Pečení cukroví, hodiny strávené nákupem vánočních dárků online nebo v přeplněných nákupních centrech, vánoční úklid, výzdoba, vánoční besídky našich dětí,  pracovní večírky a spousta dalších povinností, které patří k nejoblíbenějším svátkům v roce. Bohužel k nim ale patří i stres z toho, jak vše zvládnout a nezbláznit se. I my na vás myslíme a rádi bychom vám alespoň trochu ulehčili od vánočního shonu, například při výběru vánočních dárků.

Nevím, jak ve vaší rodině, ale v té naší neznám snad nikoho, kdo by rád uklízel. Je to otravné, musí se to dělat pravidelně, alespoň jednou týdně vysát, vytřít, vyprat, přeleštit, urovnat, zarovnat, no zkrátka, je to strašný žrout času. A co také vím, že v naší rodině se nikdy moc neoceňovaly rádoby originální vánoční dárky, které daná osoba po několika týdnech vyhodila, darovala do tomboly nebo skončily na bleším trhu.

Darovali jste už někdy úklid? S námi máte jedinečnou možnost být originální

Naše společnost 2tahy – www.2tahy.cz – vám nabízí jedinečnou příležitost, jak originálně můžete podarovat vaše blízké s užitečným dárkem. Kupte jim poukázku od nás. Možností máte hned několik.

Jestli máte zájem darovat něco menšího, nabízíme vám naše stokorunové poukázky – například na valentýnský či velikonoční úklid domácnosti. Další možností je poukázka na zapůjčení stroje Kärcher nebo slevu na umytí oken v letních měsících.

Společnost 2tahy nabízí i poukázky na celodenní úklidy

Další možností je nákup dárkového poukazu na úklid domácnosti v různých hodnotách – od tisícovky až po 4.000,- Kč. Platnost těchto poukazů je maximálně jeden rok, i tak má ale dotyčný obdarovaný možnost vybrat si datum, které mu bude vyhovovat nejvíce. Vždy je samozřejmě potřeba rezervovat si termín v dostatečném předstihu, především v období Vánoc a Velikonoc, kdy je o úklidy největší zájem.

Poukázky zasíláme emailem i poštou

 21 století je doba nákupů online, takže se nemusíte bát, že byste náš poukaz museli někde složitě vyzvedávat. Po objednání zašlete peníze na náš účet a ihned, jakmile bude platba připsána, posíláme poukaz emailem. Pokud nemáte možnost si poukaz vytisknout, nabízíme i možnost zaslání poštou za příplatek 99 korun.

Veškeré všeobecné podmínky pro používání dárkových poukazů najdete na našich webových stránkách www.2tahy.cz.

Šťastné a veselé s firmou 2tahy

Jak už bylo řečeno výše, překvapit vaše blízké úklidovou poukázku je skvělý originální a zároveň užitečný dárek, který musí ocenit snad každý. Už proto, že jim alespoň jeden měsíc v roce ušetříte nějaký ten čas a stres. Kontaktujte nás skrz objednávkový formulář. Věříme, že i díky nám zažijete příjemné a klidné vánoční svátky.