Doplňkové služby

Žehlení prádla

Máte hodně prádla k žehlení a málo času? Pomůžeme vám. Žehlení navíc není jen o narovnání prádla, má i velmi důležitou funkci pro naše zdraví.

Většina lidí považuje žehlení za zbytečné, zejména v dnešní moderní době, kdy kvalitní pračka prádlo dokonale vypere i připraví k usušení do nezmačkané podoby. Žehlením získává oblečení ale nejen svůj původní tvar, ale především dochází k ničení mikroorganismů. Žehlení tedy není jen nezáživná či snad zbytečná činnost. Při žehlení rovněž dochází k efektivnímu uzavření vláken, která se při praní otevřou, aby mohla pustit špínu a nečistoty. 

Co doporučujeme žehlit?
Kvůli dezinfekci prádla je nezbytné žehlit nejen oblečení pro novorozence či kojence, ale obecně dětské oblečení by mělo být samozřejmostí. Dále se jedná o textilie, které jsou v přímém kontaktu s tělem, tj. nejen trička, spodní prádlo, ale také ložní prádlo. Pro lidi s citlivou pokožkou a pro ty, kteří se potýkají s kožními problémy, je proces žehlení nutností. Je dobré vědět také to, že syntetické tkaniny ani po vyprání a použití aviváže nejsou dokonale hladké a mohou způsobit dráždění pokožky. Žehlením tomu však předejdete.

Hloubkové čištění koberců a čalouněného nábytku

Čistota je vizitkou každé domácnosti. Je vidět a cítit už v prvním okamžiku. Působí pozitivně na zdraví a pohodu. Začíná od podlahy, tedy i od koberce.
Čištění provádíme špičkovými profesionálními stroji KÄRCHER mokrou cestou. Pracujeme a čistíme v bytech, kancelářích, zasedacích místnostech i v restauracích.
Čistíme koberce, sedací soupravy a ostatní čalouněný nábytek.

Pravidelné čistění čalouněného nábytku omlazuje vzhled a pomáhá udržet kondici vláken.

Mytí oken

Vychutnejte si chvíle klidu a pohody a práci nechte na nás. Třeba neoblíbené mytí oken.

Proč je dobré nechat si od nás okna mýt pravidelně?

Víme přesně, jaké prostředky a postupy fungují nejlépe. Pečujeme důkladně o rámy oken. Vyčistíme každý záhyb a škvíru rámu okna. Odstraníme usazeniny a špínu ze skel a naleštíme je. Čištěním zajistíme delší životnosti skel a konstrukce okna. Vyčistíme žaluzie a případně vypereme závěsy. A vás to nestojí žádný čas navíc.

Čištění fasád, výloh a skleněných ploch

I váš dům nebo vila mohou zase vypadat jako nové. Jakékoliv silně znečištěné fasády odborně zbavíme povlaku ze smogu a prachu, usazenin z komínů, sazí nebo výparů z kuchyně. Zbavíme dům mikroorganismů, zeleného povlaku z řas a plísní a očistíme šetrně bez poškození fasády. Na závěr naneseme fungicidní nástřik. Vyčištěním fasády chráníme také vaše zdraví, nejen váš domov.

Mikroorganismy – řasy, černé plísně a jejich spory, jsou škodlivé pro zdraví člověka. Šíří se vzduchem kolem celého domu, pronikají i dovnitř a vytváří zvlášť nevhodné podmínky pro malé děti a starší lidi. Doporučujeme tedy odborné čištění fasády minimálně jednou za 5 let.

Čištění podlah a dlažby

Oživíme váš povrch, bude vypadat zase jako nový. Dlažbu dovedeme zbavit nejrůznějších nečistot. Vyčistíme je od řasy, mechu, plísní. Nabízíme vám komplexní servis, oplachy dlažby, odplevelování dlažby, pískování dlažby. Zkrátka vše, co vaše dlažba potřebuje, aby byla znovu ve formě.

Venkovní úklid objektu, údržba zeleně, sekání trávy, zahradní architektura

Zajistíme, aby vaše zahrada i okolí domu byly vždy upravené a reprezentativní. O zahradu budeme pečovat pravidelně nebo si nás můžete zavolat jednorázově. Jsme váš čas navíc!

Poptávka

Máte zájem o úklid?
Napište nám.

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů