Úklidové práce

Váš čas navíc

Hledáte pravidelný úklid celého domu? Jednorázový úklid bytu před důležitou návštěvou? Generální úklid po nastěhování? Uklidíme vám kvalitně, ať už máte přání jakékoliv. 

Přehrát video

Co nabízíme

Uklízíme prostory soukromé i komerční. Zajistíme čistotu vaší domácnosti, reprezentativní prostředí ve firmách nebo úklid v panelových domech místo pravidelné služby sousedů. Kde uklidíme vám?

Cleaning And Disinfection Concept. Smiling millennial woman in protective rubber gloves wiping white fridge surface standing at kitchen. Cheerful lady keeping her home tidy, using spray detergent

Domácnosti

Potřebujete pravidelný úklid, na který nezbývá čas? Jednorázově uklidit před návštěvou maminky? Generální úklid před Vánoci, ať můžete v klidu nakupovat dárky a péct? Jsme tu, váš čas navíc!

Úklid firmy

Firmy

Zajistíme kompletní úklid vašich kanceláří, obchodu, výrobní haly a dalších komerčních prostor. Pomocí strojního čištění, spolehlivě, s řadou doplňkových služeb, jako je mytí skleněných ploch.

Public house

Panelové domy

Uklidíme společné prostory ve vašem domě. Nemusíte spoléhat na rozpis a řešit sousedy, kteří na úklid nemají čas. Vezmeme to kompletně, schody, podlaží, výtah, prostor kolem schránek.

Recenze našich
spokojených klientů

Přečtěte si reakce našich zákazníků, kteří nechali úklid na nás a užívají si volného času. Jsme váš čas navíc!

Předvánoční úklid pro mne byl vždycky noční můra. Najít čas mezi cukrovím, balením dárků, věnování se dětem. Na doporučení kolegyně z práce jsem si objednala úklid od 2tahy a už to budu dělat každý rok. Doporučuju!
Jana Králová
Bankovní poradkyně
Využíváme firmu 2tahy k úklidu kanceláří, openspacu a zasedaček. Vše po úklidu vrátí na své místo, úklid je precizní a domluva s firmou výborná. Když potřebujeme mimo pravidelný úklid cokoliv dalšího, není to problém.
Petr Stárek
Majitel IT firmy
Objednali jsme si 2tahy po nastěhování do bytu, který potřeboval po původních majitelích vydrhnout. Byt jsme po úklidu převzali krásný a voňavý a mohli v klidu chodit do práce a neřešit. Děkujeme.
Milena Votavová
Zdravotní sestra

Dárkové poukazy

Nevíte, co k narozeninám nebo k Vánocům? Kupte dárkový poukaz na úklid od nás. Uvidíte, jak originální dárek potěší.

Pracuje s námi

Pojďme spolupracovat! Chcete pro nás pracovat? Nebo se stát jedním z našich spokojených klientů? Rádi vás poznáme.

Přečtěte si o nás více

Jsme profesionální společnost a na trhu nás najdete od roku 2014. Pomáháme vám získat víc času na vše, co máte rádi.

Rady a tipy od nás

Máme bohaté zkušenosti s hledáním pečlivého a vyškoleného personálu i s odváděním kvalitních služeb. Chcete radu? Máme!

Poptávka

Máte zájem o úklid?
Napište nám.

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů