Reference

Recenze našich spokojených klientů

Přečtěte si reakce našich zákazníků, kteří si užívají volného času. Jsme váš čas navíc!

Předvánoční úklid pro mne byl vždycky noční můra. Najít čas mezi cukrovím, balením dárků, věnování se dětem. Na doporučení kolegyně z práce jsem si objednala úklid od 2tahy a už to budu dělat každý rok. Doporučuju!
Jana Králová
Bankovní poradkyně
Využíváme firmu 2tahy k úklidu kanceláří, openspacu a zasedaček. Vše po úklidu vrátí na své místo, úklid je precizní a domluva s firmou výborná. Když potřebujeme mimo pravidelný úklid cokoliv dalšího, není to problém.
Petr Stárek
Majitel IT firmy
Objednali jsme si 2tahy po nastěhování do bytu, který potřeboval po původních majitelích vydrhnout. Byt jsme po úklidu převzali krásný a voňavý a mohli v klidu chodit do práce a neřešit. Děkujeme.
Milena Votavová
Zdravotní sestra
Po několika pokusech o vymalování domu jsme se rozhodli svěřit to do rukou odborníků. 2tahy připravili celý dům na práci, vymalovali, pomohli vybrat odstíny, perfektně uklidili. Stojí to za to si zaplatit profíky!
Martina Kaplanová
Účetní
2tahy nám vymalovali celou školku, včetně barviček a všech přání, která jsme měli. Rychle, čistě a i s úklidem. Děkujeme a příště určitě zase s vámi.
Mgr. Klára Kopecká
Ředitelka mateřské školy
Svěřili jsme firmě tapetování našich kanceláří, kde jsme chtěli moderní geometrické vzory. Sami na to nemáme čas ani zkušenosti. Vše dopadlo na jedničku.
Jiří Navrátil
Poradenská činnost