FAQ aneb z rubriky Často se nás ptáte 2

FAQ aneb z rubriky Často se nás ptáte 2

Kolik to stojí? Jak dlouho dopředu musím volat? Co je v ceně? Jsou otázky, na které se nás ptáte opakovaně. Proto jsme se pro vás rozhodli připravit alespoň krátký výčet toho, co vás se spojitostí s naší úklidovou firmou 2tahy zajímá.

Otázka č. 1:

 Jak dlouho dopředu si musím úklid zarezervovat?

Ideální je kontaktovat nás alespoň 14 dní dopředu. V takovém případě jsme schopni vám dát na výběr z více termínů. Mezi vytížené měsíce patří samozřejmě období Velikonoc a Vánoc. V tomto případě doporučujeme domluvit se s námi minimálně 2 měsíce dopředu.

Otázka č. 2:

 Kolik osob přijede uklidit mou domácnost?

To se odvíjí od několika faktorů. A to, jak velká je vaše domácnost, zda-li se jedná o pravidelný, jednorázový nebo generální úklid a jak velká je míra znečištění. Na úklid jedné domácnosti si zpravidla rezervujeme 4 až 5 hodin. Dle našeho názoru tak naši pracovníci mohou pracovat efektivně. V případě generálního úklidu či silně znečištěné domácnosti se tak u vás může pohybovat až 5 osob, abychom vše zvládli rychle, ale zároveň k vaší spokojenosti perfektně a dokonale.

Otázka č. 3:

 Přijedete uklidit i jednu místnost?

Přijedeme kamkoliv, ale vždy budeme účtovat minimálně čtyři hodiny práce.

Otázka č. 4:

 Je možné si u vás zapůjčit čistící stroj na čalouněný nábytek?

 Ano, společnost 2tahy nabízí svým klientům i tuto možnost. V současné době disponuje několika vysoce výkonnými stroji společnosti Kärcher. Vše vám vysvětlíme, za příplatek stroje přivezeme i k vám domů. Pokud vás zajímá cena, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře na webu www.2tahy.cz a my vám obratem zašleme ceník.

Je něco, co vám na webu společnosti 2tahy chybí? Něco, co byste se rádi dozvěděli nebo o čem byste si rádi v nejbližší době přečetli v naší rubrice Rady a tipy? Dejte nám vědět, například prostřednictvím Facebooku – 2tahy – úklidová služba nebo také na Instagramu, kde nás najdete pod stejným jménem.