FAQ aneb z rubriky Často se nás ptáte

FAQ aneb z rubriky Často se nás ptáte 

Naše úklidová firma 2tahy má na trhu už několikaletou tradici. Nabízíme jednorázové i generální úklidy domácností, úklid kanceláří, firem a společných prostor. Vyčistíme a provoníme váš čalouněný nábytek. V poslední době jste nás zaplavili řadou otázek, a proto bychom vám rádi alespoň na některé z nich odpověděli. Pojďme na to.

Otázka č. 1:

 Co si mohu představit pod pojmem generální úklid?

Generální úklid se až tak moc neliší od úklidu jednorázového, ale na veškeré místnosti se zaměříme více do hloubky, především v kuchyni a koupelně, které naši péči většinou potřebují nejvíce. Přijedeme vybaveni kvalitními parními stroji společnosti Kärcher, které zbaví každý roh vaší domácnosti posledního smítka a bakterie. Generální úklid si namodeluje každý sám podle potřeb. Většinou obsahuje umytí oken, otření prachu z hůře dostupných míst, parní čištění koupelen, generální úklid kuchyně a všech spotřebičů.

Generální úklid zpravidla trvá v domě 15 a více hodin v bytě zhruba 10 hodin, časový hrubý odhad dostanete před realizací. Vždy se snažíme být ve vaší domácnosti co nejkratší čas, ale samozřejmě zároveň provést úklid dokonale a efektivně, proto v případě potřeby vysíláme více pracovníků, aby úklid netrval dlouho.

Otázka č. 2

 Kolik za úklid zaplatím? Podle čeho určujete cenu?

Cena se odvíjí od několika informací, které od vás do začátku budeme potřebovat.

  • Rozdíl je, pokud máte zájem o jednorázový nebo pravidelný úklid. Pravidelné úklidy jsou totiž o cca 20% levnější dle rozsahu práce. Pravidelné úklidy domácností provádíme většinou jednou týdně či jednou za 14 dní. Minimální cena úklidu je 1300 Kč.
  • Míra znečištění – pokud se jedná o domácnost se silným znečištěním, která je fyzický více náročná, účtujeme příplatek 20-30%
  • Pokud potřebujete uklidit a už včera bylo pozdě, jsme schopni přijet a uklidit domácnost do 24 hodin od zavolání, ale vždy s extra příplatkem 20%.

Otázka č. 3

 Jsou pracovníci vaší firmy ověření?

 Samozřejmě chápeme vaše obavy, že není úplně jednoduché pustit si do domácnosti cizí osoby, které naruší vaše soukromí. V případě firmy 2tahy se rozhodně nemusíte bát, že by pracovníci nebyli prověřeni. Klademe si za cíl mít vysoce profesionální tým, který pracuje rychle, efektivně a bez zbytečných otázek. Další předností je stálý personál, pracovníci u nás pracují už delší dobu a my rozhodně ručíme za jejich profesionalitu a diskrétnost.