Jak zvelebit náš byt a neutratit celou výplatu

Jak zvelebit náš byt a neutratit celou výplatu

V bytě nebo domě trávíme spoustu času. Doma se budíme, doma usínáme, trávíme zde spoustu času s rodinou, partnery i kamarády. Chceme se tak cítit dobře a útulně. Tady máte od nás pár tipů, jak si můžete levně, ale přitom stylově zútulnit váš byt.  

Květiny

 Udělejte si radost a zajděte si jednou týdně do květinářstí a kupte si kytku. Nebo vyrazte do přírody a uvažte si kytici z lučního kvítí. U nás doma na stole nikdy nesmí chybět váza se sezónním kvítím a dekoraci vždy ocení každá návštěva.

Svíčky

Dekorace, která nás nemusí stát téměř nic, navodí pocit romantiky a rozhodně náš byt zútulní. Dobře vypadají jednoduché velké svíčky, ale i malé čajové, které můžete umístit do stylových různobarevných svícnů.

Fotografie

 Fotky rodiny a přátel by u vás doma rozhodně neměly chybět. Na Googlu i různých sociálních sítích dnes najdete spoustu tipů, jak vkusně a nápaditě můžete fotografiemi ozdobit například obývací pokoj nebo chodbu.

Mušle

 Také si rádi vozíte suvenýry z vašich cest? Skvělou dekorací můžou být i mušle. Stačí jen si koupit velkou skleněnou nádobu, nasypat do ní bílý písek a doplnit mušlemi, které jste si přivezli z vaší poslední dovolené.

Květináče

 Pokojové rostliny jsou vaší velkou vášní? Skvěle. Nezapomínejte ale na vkusné a různobarevné květináče. I ty můžou dodat na útulnosti a rozzářit vaši místnost.

Malé polštářky

 Dozdobte vaši sedací soupravu v obývacím pokoji polštářky. Ve fantazii se meze nekladou, nebojte se hrát si s barvami a různě kombinovat. Pokud například rádi šijete, zajděte si do obchodu s látkami a ušijte si sami povlaky na polštáře. To samé můžete udělat například i s prostíráním nebo ubrusem.

Tapety

 Ozvláštnit a dodat vaší domácnosti ten správný šmrnc mohou i tapety. V dnešní době si můžete vybrat z nepřeberného množství motivů, ať už se vám líbí motivy moře, přírody nebo jen něco abstraktního.

Dnešní doba internetu a sociálních sítí nám nabízí opravdu spoustu inspirací. Nebojte se kombinovat, vymýšlet, vyrábět či renovovat a upravovat. Vždy ale mějte na paměti, že vaší domácnosti na útulnosti nejvíce dodá to, že  bude uklizená a čistá. Pokud nemáte na úklid tolik času, kolik byste si přáli, neváhejte se obrátit na naši společnost www.2tahy.cz. Přijedeme, uklidíme a zařídíme vše podle vašich přání!