Parní čistič – vyplatí se do něj investovat?

Neutrácejte, společnost 2tahy vám jej půjčí

Je to už pár let, co přišel boom parních čističů a v dnešní době je jím vybavena nejedna domácnost. A není se čemu divit. Snadno se ovládají a můžete je použít téměř na cokoliv. Přestože počáteční investice se pohybuje v řádech tisíců korun, v budoucnu vám tito pomocníci ušetří spoustu peněz. Nemusíte totiž nakupovat tisíce různých čistících prostředků. A v tom je další plus – šetrnost k životnímu prostředí.

Jak už tomu bývá zvykem, dnešní trh je předimenzovaný a nabídka těchto parních pomocníků je opravdu široká. Je tak nutno rozlišovat parní čističe, ruční parní čističe, vysavače či mopy. Všechny tyto přístroje mají nádobu na vodu, která se po zapojení začne měnit na páru. V tom je to kouzlo – jediné, co potřebujete k úklidu, je zásuvka a voda. I tak máte zaručeno, že se zbavíte 99 % bakterií a nečistot a vyčistíte všechny spáry v domácnosti.

Před nákupem si udělejte průzkum

Pokud se rozhodnete pro nákup takového pomocníka, nejdříve se zamyslete, na co jej chcete využívat nejčastěji. Ruční parní čističe mají výhodu, že jsou skladné, snadno se s nimi manipuluje a vyčistíte i hůře dostupná místa. Nevýhodou je nižší výkon, nevyužijete je tedy pro úklid větších ploch.

Parní vysavače fungují na podobném principu jako vysavače klasické. Zamilujete si je nejen při čištění koberců, ale také při čištění sedaček či jiného čalouněného nábytku. Investovat můžete i do parního mopu, který slouží k důkladnému vyčištění dlažby či jiných hladkých povrchů.

Úplně odlišnou kapitolou jsou pak pojízdné parní čističe. Z hlediska velikosti už se jedná o větší přístroj, tudíž pro něj musíte mít v domácnosti místo. Jsou samozřejmě výkonnější a vyčistí větší plochy, nevýhodou ale pak je vysoká cena a horší manipulace.  

Souboj VÝHODY versus NEVÝHODY 

Výhody:

  • široké spektrum využití – úklid domácnosti, mytí oken, čištění zvířecích pelíšků či interiérů aut, zahrady
  • neutrácíte peníze za čistící prostředky
  • šetrnost k životnímu prostředí
  • vhodné pro alergiky či astmatiky

Nevýhody:

  • vždy si musíte připlatit za kvalitu
  • skladnost – tyto přístroje zabírají místo v úložných prostorech
  • hmotnost přístroje a manipulace s ním
  • nejsou vhodné pro kožené či koženkové sedačky a jiné povrchy, které jsou citlivé na vysoké teploty

 

Chcete ušetřit?

Obraťte se na naši společnost 2tahy. Protože chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, nakoupili jsme pro vás hned několik pomocníků značky Kärcher, která je jedničkou na trhu v čistící technice.

Naší „superstar“ je stroj SG 4/4, kompaktní a robustní parní čistič, má systém dvou nádrží, což znamená, že jej můžete využívat velmi dlouho bez doplňování vody. Skvělý je pro čištění povrchů v gastronomii či sociálních zařízeních.

Investovali jsme i do stroje Puzzi 10/2, který je ideální pro čištění textilních ploch a čalouněného nábytku. Ve srovnání s jinými stroji je až o 35% výkonnější, a to díky přidané mycí hlavici.

Disponujeme také suchým vysavačem, který lze využít díky kombinované hubici na všechny plochy. Navíc zaručuje, že se při úklidu příliš nenadřete. V neposlední v řadě je pak stěrka WVP 10 vhodná pro čištění hladkých povrchů. S jejím použitím se můžete těšit na plochy beze šmouh. Využít se dá rovněž na okna, dlaždice, zrcadla, vitríny, pulty a další.

Zapůjčíme, zaručíme, vysvětlíme  

Rozhodli jste se po přečtení tohoto článku, že se vám nechce investovat do drahých parních čističů, pro které doma nemáte prostor? To vůbec nevadí. My vám je zapůjčíme. Vše vám samozřejmě vysvětlíme a zaškolíme vás, za příplatek stroje přivezeme až k vám domů.

Stejně tak budeme tyto stroje využívat při generálních úklidech vašich domácností, společných prostor, kanceláří či venkovních prostor, protože vaše spokojenost a kvalitně odvedená práce je pro nás to nejdůležitější.

Kontaktujte nás prostřednictvím našeho formuláře na webu www.2tahy.cz a my vám zašleme ceník. Neváhejte, máte šanci zapůjčit si vysoce kvalitní stroje, které zbaví vaši domácnost, firmu či společné prostory všech nečistot a bakterií. Nechcete si špinit ruce a učit se něčemu novému? Objednejte si u nás úklid a využijte váš čas navíc smysluplněji – třeba návštěvou kina nebo dobré kavárny.