Úklid domácnosti na zakázku – risk, či zisk?

O úklidech, bezpečnosti, cenách i radosti.

Dvacet let zpátky by spoustě z nás naskočila kopřivka, jen kdybychom si představili, že by k nám domů přišel někdo naprosto cizí a my ho nechali uklidit naši domácnost a ještě mu za to zaplatili. V dnešní době je to něco naprosto běžného – spousta z nás pracuje někdy i 16 hodin denně a po návratu z práce nechceme strávit zbytek dne nebo víkend utíráním prachu, žehlením nebo vysáváním. Vyplatí se v dnešní době investovat do úklidové služby? Je to služba v dnešní době cenově dostupná? A riskujeme něco pozváním cizí osoby do našeho soukromí? 

 

Generální úklid, pravidelný úklid, umytí oken nebo posekaná zahrada – vše je možné!

Úklid domácnosti je v dnešní době služba, kterou najdete téměř v každém menším městě. Je na vás, zda si zvolíte generální úklid například jen před Vánocemi a Velikonocemi, větší úklid jednou za měsíc, nebo jen příležitostně, před velkou oslavou nebo jinou větší akcí. Přesně tento typ služeb nabízí i naše firma 2tahy – vždy přesně dle vašich požadavků a dle toho, co potřebujete, vše je na domluvě a přání klienta. Problémem není ani žehlení prádla, čištění koberců, mytí oken nebo sekání zahrady. Zkontrolujte náš web www.2tahy.cz v sekci Úklid domácnosti a uvidíte, že nabídka naší firmy je velice pestrá. 

 

Společnost si nedovolí poslat k vám neprověřenou osobu 

Spousta rodin už v dnešní době bere jako samozřejmost, že si zaplatí úklidovou firmu. Stále se ale najdou i lidé, kteří se prostě necítí příjemně, pustit si do bytu neznámou osobu a sdílet tak své soukromí. A jsou zde bohužel i zažité obavy jestli bude osoba na úklid spolehlivá a z domácnosti se nic neztratí. Se společností na 2tahy se nemusíte ničeho bát. Zaměstnanci jsou prověření profesionálové, kteří se budou vždy snažit splnit vaše představy o čisté domácnosti. A je jen na vás, jestli budete chtít zůstat doma a mít věci „pod kontrolou“ nebo se rozhodnete využít ušetřený čas strávit na nákupech, s dětmi nebo celodenním výletem. 

 

Nebojte se zaplatit za úklid, získáte tak čas pro sebe a svou rodinu

Dalším strašákem úklidu na zakázku jsou a byly vždy peníze – kolik mě to bude stát? Tady samozřejmě záleží na tom, pro jak rozsáhlý úklid se rozhodnete. Na webu www.2tahy.cz najdete buď telefonický kontakt, nebo poptávkový formulář. Nemějte ale strach z astronomických částek. Společnost přistupuje ke klientovi vždy osobně a se snahou vyhovět všem požadavkům. A určitě se nemusíte bát, že vaše poptávka zůstane bez odezvy a pokud je to jen trochu možné, odpovídáme vždy obratem. 

 

Vždy myslete dopředu

V případě, že se rozhodnete například pro generální předvánoční úklid, nezapomeňte zavolat a objednat se v předstihu. Právě v čase před Vánocemi a Velikonocemi jsou úklidové firmy přetížené a pokud si vzpomenete až dva týdny před Štědrým dnem, může se stát, že na úklid nakonec zůstanete sami. 

 

Udělejte někomu radost a obdarujte ho poukázkou 

Taky je pro vás noční můrou vybírat dárky při nejrůznějších příležitostech? Narozeniny, Vánoce, svatby? Buďte originální a zaplaťte vašich blízkým či kamarádům úklid. Je to jednoduché, na webu www.2tahy.cz jen zvolíte, jakou částkou chcete dotyčného obdarovat, vše jde zařídit jednoduše elektronicky přes email a platbou online. Nemusíte nikam jezdit, vše z pohodlí domova a vašim blízkým tak věnujete čas navíc. 

 

Zbořte zažité mýty a nechte si uklidit domácnost, nebudete litovat

Stručně řečeno, investicí do úklidu domácnosti v dnešní době nic neztratíte, jen získáte. Přestaňte se bát těch zažitých předsudků, že vás zaměstnanci úklidové firmy pomluví u sousedky, že jste „tam měli hrozný nepořádek“, zapomeňte na to, že před příchodem úklidovky musíte „alespoň trochu uklidit“ a využijte ušetřený čas podle vašich představ. Nebojte se oslovit naši firmu 2tahy, která je na trhu již od roku 2014 – rozhodně nebudete litovat!