Využijte naši službu seniorům

Vše zařídíme – uklidíme, uvaříme, nakoupíme

Rádi byste pomohli vašim rodičům či prarodičům s údržbou domácnosti, ale bohužel nemáte tolik času kolik byste potřebovali? Využijte naši službu pomoci seniorům. Zařídíme úklid, nákupy i drobné práce na zahradě. 

Spokojenost a pohodlí našich zákazníků jsou pro nás velice důležité. Proto jsme se rozhodli do našich služeb zařadit i péči o seniory. V rámci této nabídky jsme schopni zajistit kompletní údržbu domácnosti, obstaráme nákup potravin, vyzvedneme léky v lékárně, pomůžeme s vařením i osobní hygienou, problém pro nás nejsou ani drobné práce na zahradě či zdravotní procházka.  

Nemusíte se bát, že bychom do vaší domácnosti poslali někoho nezkušeného či neověřeného. Se vším vám rády pomohou vystudované zdravotní sestry a naše společnost samozřejmě ručí za jejich odbornost a spolehlivost. Víme, jak křehká může být důvěra seniorů. V případě pravidelných návštěv tak do domácnosti bude docházet vždy stejná osoba. 

Služby poskytujeme v pracovních dnech v dopoledních hodinách, samozřejmě je vždy možnost domluvy a individuálního přístupu. 

Služby zajišťujeme v lokalitách Ostrava, Valašské Meziříčí, Frýdek-Místek, Třinec a okolí do 30 km. Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem či prostřednictvím našeho kontaktního formuláře na našich webových stránkách www.2tahy.cz.